Ваш ІР 3.238.118.80
Дата: 2022-11-29

IMG 1086Ця думка червоною ниткою пройшла через всі виступи профактивістів Рівненської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я на нараді, яку скликав обком профспілки з приводу проведення в області широкомасштабної акції протесту проти прийняття урядового проекту Закону про працю, який знижує соціальні гарантії людини праці, руйнує збалансовану систему трудових прав,порушує Конституцію країни і норми європейського та міжнародного права.

Трудовим колективам галузі нині не просто. Фінансування закладів охорони здоров’я  передбачене тільки до 1квітня . Далі має запрацювати медреформа у вторинній ланці. На практиці це означає скорочення до 40 відсотків всіх працюючих. І це все на фоні ноу -хао від Мілованова і Третьякової. Тож не дивно,що люди у розпачі,  що спеціалістів,яки рятують сотні життів вже й самих треба лікувати…

Тож рецепт один –об’єднуватись у боротьбі ,щоб вижити і йти далі.

Профінформцентр ФПО