Актуально


Робота над трудовим кодексом не припиняється &
між Рівненською обласною державною адміністраці
Над річкою Горинь серед мальовничих лісів та лу
Профспілкова ініціатива щодо запровадження Дня
Український паспорт посідає – перше місце серед

Корисні посилання

932877
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
В цьому місяці
В минулому місяці
Всього відвідувань
122
191
313
6761
6473
932877

Ваш ІР 3.238.118.80
Дата: 2022-11-29

степанська 3Над річкою Горинь серед мальовничих лісів та луків, купаючись в зелені садів та верб, розкинулось містечко Степань, яке входить до переліку курортних населених пунктів України.

Саме в цьому Поліському краї, покладено початок оздровчому курортному відпочинку та лікуванню на водах та грязях. Клімат та природа сприяє диханню на повні груди, а вода з природних джерел наповнює організм здоров’ям та красою.

Чарівний світ поліської природи наповнений щедрими та багатими дарами, а справжньою перлиною Волинського Полісся – є природне цілюще джередло мінеральної води «Степанська».

«Степанська» мінеральна вода видобута із свердловини № 3 Степанського родовища підземних мінеральних вод, глибина свердловини 600 м та розведена слабомінералізованими підземними водами свердловини № 6. Мінералізація води складає: 1,5-2,8 г/дм³.

Цінний та багатий вітамінно мінеральнй комплекс «Степанської» мінеральної води відомий з давніх часів.

Проведений аналіз «Степанської» мінеральної води доводить те, що до складу мінеральної води входять найбільш важливі складові, які мають важливий вплив на наше самопочуття, зокрема:

111111• Натрій – це мінерал, який відпвідповідає за наповнення організму рідиною і врегульовує його кислотний баланс;

• Залізо – даний елемент відноситься до числа незамінних і виконує масу функцій від участі в процесі транспортування кисню до всіх органів, до допомоги в процесах формування нових тканин. Запаси заліза в організмі потрібно оновлювати частіше, ніж запаси інших більш стабільних елементів;

• Хлорид – має важливе значення у зв’язку з утвореннм шлункового соку і підтримки кислотно-лужного балансу в оргнізмі;

• Кальцій – позбавляє нас від депресії, покращує стан сполучних тканин, захищає від інфекції, допомагає загоювати ранки і порізи, нормалізує згортання крові;

• Магній – усуває набряки, розслабляє м'язи, покращує обмін речовин, знімає нервозність і дратівливість, попереджає розвиток алергії;

• Фтор – елемент, який відіграє важливу роль у формуванні кісток і зубів;

• Кремнієва кислота – суттєво сприяє укріпленню сполучних тканин. Вона незамінна при формуванні та підтримці в здоровій формі колагенових волокон, волосся, зубів, нігтів та кісток.

Споживча характритика «Степанської» мінеральної води – це природно столова хлоридна, гідрокарбонатно-хлоридна натрєва вода.

Мінеральний комплекс, мінеральної води «Степанська», містить аналогічний склад мінеральних вод – «Баден Баден» та «Аахен» (Німеччина), які відомі нам своїми лікувальними властивостями.

«Степанська» мінеральна вода, завдяки своєму хімічному складу, особливо зважаючи на вміст в ній елементів фтору, натрію та хлориду, має приємний присмак.

Цілюща «Степанська» мінеральна вода має медичні показання – вживати при функцінальних розладах шлунку з порушенням секреції та гастритах, хронічих гастритах, хронічних колітах.

Споживання «Степанської» мінеральної води

сприяє профілактичній та лікувальній дії:

• підтримати форму;

• набратися нових сил, енергії та краси;

• покращити кровообіг;

• відновити усі ресурси та налагодити баланс організму.

«Степанська» мінеральна вода – допомагає хворим видужати, а здоровим наповнитись справжньою насолодою. Рекомендовано для щоденного вживання.

Вживаючи «Степанську» мінеральну воду Ви завжди отримаєте ковток насолоди, який має цілющу силу справжньої перлини Волинського Полісся!

Для Вашої зручності та на Ваш вибір «Степанська» мінеральна вода має різні ємкості.

Запитуйте в магазинах вже сьогодні !!!

Звертайтесь для замовлення води за телефоном: +380673617175

e-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

сайт: www.stepanskavoda.com

степанська 3 

З повагою,
Директор ТОВ «Степанькурорт»
Волошин Леонід Сергійович

м. Рівне

Проспект Миру, 7А
поштовий індекс: 33028 
Тел: (0362) 63-37-98, (0362) 63-39-94
Ел. пошта:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.